.

Çöp Toplama Aracı

.

Tanım; Arkadan yüklemeli hidrolik çöp kompaktörü.

Genel; Gövde donanımı, bir şasi üzerine monte edilmiş bir gövdeden, sıkıştırma mekanizmalı bir bagaj kapağından, gövde içindeki yükleme/çıkarma plakası, konteyner kaldırma cihazı, hidrolik ve elektrik bileşenleri ve Çöp sıkıştırıcıya montaj.

Gövde; Gövde Tabanı : St-52 (S355J2) / 4,0 mm veya Hardox 450 Gövde Yanları : St-52 (S355J2) / 3,0 mm - Yuvarlak gövde tarafı U profil ve traverssiz gövde tarafı veya Hardox 450 Gövde Tavanı: St-52 (S355J2) / 3,0 mm

Atık Su Tankı; Gövdenin ön alt kısmında kirli su deposu bulunmaktadır; Kirli su deposunun hacmi 60-120 litre civarındadır.

Açıklamalar;; Bagaj Kapağı (Hazne) Çelik Kalınlığı (mm) : -Bagaj kapağı tabanı, gövde içi bagaj kapağı uzantısı St-52 (S355J2) / 6mm veya hardox malzeme -Bagaj kapağı yan alt duvarları St-52 (S355J2) / 4,0 mm veya hardox malzeme -Diğer bölgeleri çöp sürtünmesiyle temas etmeyen St-52 (S355JR) çeliktendir. Hazne Kapasitesi (m3): Bagaj kapağının su seviyesi 1-1,5 m3 Güvenlik Destekleri (çubuk): Bagaj kapağı, gövde ile arka kısım arasında güvenlik destekleri (manuel) ile donatılmıştır.

Boşaltma; Hidrolik teleskopik silindirle çalıştırılan ejektör paneli (boşaltma paneli) sayesinde, plaka yüzeyi (Çöple temas eden yer) 3mm St-52'den yapılmıştır. Kolay bakım. Boşaltma plakasının tamamı plastikle kapatılmıştır

Sıkıştırma; Sıkıştırma plakası malzemesi 4-5 mm ST52 / Hardox 450 Gövdenin üst kısmında iki adet sıkıştırma silindiri bulunmaktadır.

Lift Sistemi; Farklı tipteki kaplar için uygundur. Özel kaldırma mekanizması Hafif, ağır, hızlı ve kullanıcı dostu kaldırma cihazları. Otomatik ve manuel kontroller.

Kontrol; Kontrol : Yükleme kontrolüne yönelik tüm cihazlar bagaj kapağının sağ tarafına monte edilmiştir, çalıştırma ve kontrol EN 1501-1 + A2 standartlarına göre. Konteyner kaldırma mekanizması kontrolü sadece manuel kontrol ile yapılmaktadır. (kollar). Bagaj kapağının her iki yanında hareketi durduran acil durdurma düğmesi bulunur ve artı hareketi durduran ve başlangıç pozisyonuna geri döndüren kurtarma düğmesi + 1 ünite acil gövdenin sol tarafında acil durdurma düğmesi.

Hidrolik Sistem; Yağ Tankı : 90-180 lt civarı. kapasiteli, dönüş filtresi, tank kapağı ve yağ göstergesi ile donatılmıştır. P.T.O. : Kabin içinden kumandalı, orijinal P.T.O. Kamyonun. Çalışma Basıncı (bar): Ortalama 180±10 bar. Hidrolik Silindir : 10 adet hidrolik silindir ve 3 uzatmalı Teleskopik Silindir. Hepsi Hidrolik Silindirler çift etkili silindirlerdir. Silindirlerin boyutları şu şekilde tasarlanmıştır: Öngörülen çevrim sürelerine ve sıkıştırma oranına ulaşın. DIN 2391 C Normlarına uygundur. Sıkıştırma Oranı : Sıkıştırma oranı (hacimsel), ihtiyaca göre 3:1 ila 6:1 arasında değişir. Bölgede kullanılan çöpün özelliği. Sızdırmazlık: Bagaj kapağı ile gövde arasında özel tasarım sızdırmaz kauçuk conta ile

Elektrik Sistemi; TS EN 1501 standardına göre IP65 su geçirmez PLC veya Can Bus sistemine göre üretilmiştir (Opsiyonel)