.

GARBAGE TRUCK SEMI TRAILER

.

Üst Yapı; Hacım 55 m3. boy 11.5 mt -13.60 mt aralığında, yükseklik 4 mt olmak üzere yan saclar Ularla kapatılmakladır (öp treyler şasesi 8 mm bükümlü ST52 sacdan oluşmaktadır.

Şasi; ST52 malzemeden imal edilmekte olup dingil grubu ve hidrolik kriko ayağı grubunun bağlandığı bir alt şasi mevcuttur Mukavemet hesaplarında aşırı yüklemeler göz önünde tutulmuştur.

Hidrolik; Hıaroıık donanım dizel motora ve pto üzerine bağlı hidrolik pompaların herhangi t 190 It'llk bir yağ tankı, 2 adet arka kapak açma silindir, ön ve arkada hidrolik ayaklar bir adet perde silindiri ve bir adet sıralama kilidi silindir ile bunlara yağ gönderen elektro hidrolik valflerden oluşmaktadır. Sistem elektrikli kablolu ve manuel valflerle kumanda ile otomatik olarak çalışmaktadır.

Dingil; 3 adet 12 ton kapasiteli dingil kullanılmaktadır. TSE normlarına uygun fren balataları ve Ağır hizmet tipi fren levyeleri vardır.

Süspansiyon;; İndirme ve kaldırma ile yükseklik ayarlayıcı sistem, parabolik Z makaslar ve aşın dingil hareketini sınırlayan amortisör elemanlarından oluşmaktadır.

Ön Dingil Kaldırma; Kabin içerisinde kumandalı ön dingil kaldırma sistemi

Lastik ve Jantlar; 385/65 R 22,5 Ölçüsünde 6+1 adet tubeless lastik

Elektrik Donanımı; SAE standartlarına ve Tüv genel yönetmeliğine uygundur. Elektrik araçtan 7 pimli prizle alınmaktadır. Her iki yanda gerekli olan Trafik ikaz ve lambaları bulunmaktadır. Arka park,stop,sinyal,plaka lambaları treyler reflektörleri ve yanlarda turuncu ikaz lambaları bulunmaktadır.

Fren Donanımı; EC Standartlarına göre 71/320/ewg fren sistemi, Otomatik fren cırcırları, 4 adet imdatlı 2 adet servis fren körüğü, 2S/2M EBS devrilmeye karşı RSS (Denge Kontrol Sistemi). İsveç patentli Ruffels rakor sistemi ile dorsede meydana gelebilecek hava kaçakları önlenmiştir.

King Pimi; T SAE/DIN normlarına uygun yüksek düzeyde gerilme kopmalara karşı dayanıklı dövme çelikten (42CRM04) imal edilmektedir. Vida bağlantılan sayesinde pratik değiştirilebilme imkanı sunulmaktadır.

Boya; Şasi ve üst yapı Yıkama + Kumlama + 2+1 kat Akrilik Boya ile boya fırınında boyanmaktadır.

Renk; Müşteri isteği doğrultusunda belirnecektir.

Standart Aksesuarlar; Arka dingil gurubu lastiklerini örten parçalı plastik çamurluklar, 2 adet sac takım sandığı, Kontrol Paneli(Çek-pas,hava saati,rampa kolu), Plastik su tankı, 1 adet sepetli stepne taşıyıcı, Aliminyum bisiklet çarpma yeri, Takoz ve takoz yeri