.

OIL FIELD CARRIER SEMI TRAILER

.

Üst Yapı; Hacim 28.000 Lt-55.000 Lt hacimlerinde isteğe göre imal edilir. Uzunluk 10.000 mm-12.000 mm, Genişlik 2550 mm, 2-3-4-5-6 bölmeli, Tanker tiplerimiz Elips,Yuvarlak,Çift ‘’D’’, Şişe tipindedir. Tanker gövdesinde 4 mm kalınlığında St 37 sac kullanılmaktadır.

Şasi; Güçlendirilmiş "I" kesitli ana şasiler 120/12 mm alt ve üst lama ile 5 mm göbek sacından otomatik toz altı kaynak makinesi ile kaynaklıdır. Bu şasiler burulmaya karşı birbirine traverslerle bağlanarak desteklenmiştir.

Dolum ve Boşaltım; Her bölme için sızdırmaz contalı menhol kapağı, Her bölmeyi vana kutusuna bağlayan 3’’ çapında borular, 3’’ çapında küresel vanalar ile bağımsız doğal boşaltma sistemi

Dingil; 3 adet 12 ton kapasiteli dingil kullanılmaktadır. TSE normlarına uygun fren balataları ve Ağır hizmet tipi fren levyeleri vardır.

Süspansiyon;; Parabolik çift katlı Z makaslar ve amortisörler.

Ön Dingil Kaldırma; Kabin içerisinde kumandalı ön dingil kaldırma sistemi

Lastik ve Jantlar; 385/65 R 22,5 Ölçüsünde 6+1 adet tubeless lastik

Elektrik Donanımı; SAE standartlarına ve Tüv genel yönetmeliğine uygundur. Elektrik araçtan 7 pimli prizle alınmaktadır. Her iki yanda gerekli olan Trafik ikaz ve lambaları bulunmaktadır. Arka park,stop,sinyal,plaka lambaları treyler reflektörleri ve yanlarda turuncu ikaz lambaları bulunmaktadır.

Fren Donanımı; EC Standartlarına göre 71/320/ewg fren sistemi, Otomatik fren cırcırları, 4 adet imdatlı 2 adet servis fren körüğü, 2S/2M EBS devrilmeye karşı RSS (Denge Kontrol Sistemi). İsveç patentli Ruffels rakor sistemi ile dorsede meydana gelebilecek hava kaçakları önlenmiştir.

King Pimi; 2" SAE/DIN normlarına uygun, dövme çelikten (42 Cr Mo 4) imal edilmektedir. Vida bağlantıları sayesinde pratik değiştirilebilme imkanı sunulmaktadır.

Boya; Şasi ve üst yapı Yıkama + Kumlama + 2+1 kat Akrilik Boya ile boya fırınında boyanmaktadır.

Renk; Müşteri isteği doğrultusunda belirnecektir.

Standart Aksesuarlar; Arka dingil gurubu lastiklerini örten parçalı plastik çamurluklar, 2 adet sac takım sandığı, Kontrol Paneli(Çek-pas,hava saati,rampa kolu), Plastik su tankı, 1 adet sepetli stepne taşıyıcı, Aliminyum bisiklet çarpma yeri, Takoz ve takoz yeri

Opsiyonel Özellikler; Avrupa dingil grubu ve her türlü ekipman, İthal sac(Domex), NPI Kesitli ana şasi kolları, Taban komple MDF veya komple sac ile kaplama, Aliminyum jant, Çift stepne taşıyıcı, İlave dingil kaldırma, Kalkar tampon, Yangın söndürücü dolabı ve tüpü, İsteğe göre kapak üzerlerine ilaveler, İsteğe göre lastik markası, İsteğe göre RAL renk kodları.