.

LOWBED DAMPERLER

.

Şasi; Low-Bed şasisi 20 mm x 150 mm(ST 52.3 A kalite) alt ve üst lama,10 mm ST 52.3 göbek saçından toz altı kaynak makinesi ile kaynak edilir "I" kesitli olarak 4 adettir. Şasi alttan şasiyi boydan boya geçen 160 NPI traverslerle desteklenmektedir

Dingil; 2 adet 12-14-16 ton kapasiteli dingil kullanılmaktadır. Hava süspansiyonlu,Yığma makaslı,Tandem süspansiyonlu TSE normlarına uygun fren balataları ve Ağır hizmet tipi fren levyeleri vardır.

Süspansiyon;; Parabolik çift katlı Z makaslar ,Yığma makaslar,tandem süspansiyonlu

Ayaklar; Önde:24 ton Mekanik dorse ayakları, Arkada:Manuel destek ayakları,

Arka Rampa; 160’lık NPU dan imal edilmiş,Havalı-Hidrolik pistonlu arka ayaklar,

Ön Dingil Kaldırma; Kabin içerisinde kumandalı ön dingil kaldırma sistemi

Lastik ve Jantlar; 235/70 R 17.5, 245/70 R 17.5, 295/60 R 22.5, 12 R 22.5 315/80 R 22.5 ebatlarında 8+1 adet lastik kullanılmaktadır.

Elektrik Donanımı; SAE standartlarına ve Tüv genel yönetmeliğine uygundur. Elektrik araçtan 7 pimli prizle alınmaktadır. Her iki yanda gerekli olan Trafik ikaz ve lambaları bulunmaktadır. Arka park,stop,sinyal,plaka lambaları treyler reflektörleri ve yanlarda turuncu ikaz lambaları bulunmaktadır.

Fren Donanımı; EC Standartlarına göre 71/320/ewg fren sistemi, Otomatik fren cırcırları, 4 adet imdatlı 2 adet servis fren körüğü, 2S/2M EBS devrilmeye karşı RSS (Denge Kontrol Sistemi). İsveç patentli Ruffels rakor sistemi ile dorsede meydana gelebilecek hava kaçakları önlenmiştir.

King Pimi; 2" SAE/DIN normlarına uygun, dövme çelikten (42 Cr Mo 4) imal edilmektedir. Vida bağlantıları sayesinde pratik değiştirilebilme imkanı sunulmaktadır.

Boya; Şasi ve üst yapı Yıkama + Kumlama + 2+1 kat Akrilik Boya ile boya fırınında boyanmaktadır.

Renk; Müşteri isteği doğrultusunda belirnecektir.

Standart Aksesuarlar; Arka dingil gurubu lastiklerini örten parçalı plastik çamurluklar, 2 adet sac takım sandığı, Kontrol Paneli(Çek-pas,hava saati,rampa kolu), Plastik su tankı, 1 adet sepetli stepne taşıyıcı, Aliminyum bisiklet çarpma yeri, Takoz ve takoz yeri

Opsiyonel Özellikler; Avrupa dingil grubu ve her türlü ekipman, İthal sac(Domex), NPI Kesitli ana şasi kolları, Taban komple MDF veya komple sac ile kaplama, Aliminyum jant, Çift stepne taşıyıcı, İlave dingil kaldırma, Kalkar tampon, Yangın söndürücü dolabı ve tüpü, İsteğe göre kapak üzerlerine ilaveler, İsteğe göre lastik markası, İsteğe göre RAL renk kodları.